Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

TRANSPORT-SPEDYCJA

WIELKOPOLSKA

WITAMY NA STRONACH FIRMY TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNEJ "TRANS-STAL”

Nasza firma należy do grona rozpoznawanych w całym kraju firm transportowych, a na jej markę pracujemy od początku działalności po dzień dzisiejszy. Firma "Trans-Stal" zlokalizowana jest w województwie wielkopolskim, przy trasie Poznań-Warszawa i trasie Wrocław-Poznań. Nasza lokalizacja wpłynęła na charakter działalności firmy, specjalizujemy się bowiem w ładunkach cało pojazdowych, a naszymi głównymi relacjami są przewozy w kraju.

Tradycje firmy

Historia firmy sięga początku lat osiemdziesiątych, kiedy to z małej prywatnej firmy transportowej zaczęliśmy rozwijać się w przedsiębiorstwo transportowo – spedycyjne. To właśnie wieloletnie doświadczenie na rynku usług krajowych pozwala nam oferować konkurencyjną cenowo a jednocześnie w pełni profesjonalną i kompleksową usługę transportową i spedycyjną. Dzięki naszej pracy Państwa ładunek zawsze dotrze bezpiecznie i terminowo, a Państwa pojazdy nigdy nie będą stały niezagospodarowane na placu.

Więcej

OSOBY ZARZĄDZAJĄCE FIRMĄ

Moją firmę założyłem w 1984 roku i do tej pory jestem jej właścicielem, na początku zajmowałem się transportem stali, tak powstała nazwa Trans-Stal. 

Moim zadaniem w firmie są sprawy biurowe które są niezbędnym elementem w działalności transprtowo-spedycyjnej.

Moim zadanie w firmie są rozwiązania logistyczne, przyjmowane zlecenia wykonuje  zgodnie  z moją dewizą: "Solidnie i na czas".

Witamy na naszej stronie

Firma Trans-Stal świadczy usługi w zakresie krajowego transportu i spedycji towarów. Zgodnie z życzeniem Klienta jesteśmy w stanie zaspokoić jego potrzeby transportowe na każdej trasie.
Rozwinęliśmy transport krajowy dając klientom możliwość przewozu praktycznie każdego ładunku, wliczając w to transport specjalistycznych towarów.
Jesteśmy rozwijającą się firmą, której głównym atutem jest nowoczesny i specjalistyczny tabor.

"Gwarancją wysokiego standardu świadczonych usług jest nasze doświadczenie.
Wiemy, co znaczy pewność, zaufanie i bezpieczeństwo."

Paweł Staszak, właściciel firmy